Kurs i dulting
Agder fylkeskommune, Tordenskjoldsgate 25, 4612 Kristiansand
19.11.2024 kl. 09:30-13:30
acf
ble utløst for tidlig. Dette er vanligvis en inikasjon på at noe kode i utvidelsen eller temaet kjører for tidlig. Oversettelser bør lastes inn med knaggen init
eller senere. Se Feilsøking i WordPress for mer informasjon. (Denne meldingen ble lagt i versjon 6.7.0.) in /nas/content/live/klimapartprod/wp-includes/functions.php on line 6121Velkommen til kurs i dulting
Dulting er en metode og ett verktøy for å påvirke folks adferd i en bestemt retning uten bruk av tvang, straff eller økonomisk belønning.
Dulting kan brukes i mange sammenhenger, som for eksempel i arbeidet med mobilitet, folkehelse, og klimagassreduksjon for å nevne noen.
På dette kurset får du en introduksjon til dulting og praktiske verktøy du kan ta med hjem for å lage dine egne dult.
Kurset arrangeres i samarbeid med Agder fylkskommune