Notice: Funksjonen _load_textdomain_just_in_time ble kalt feil. Innlasting av oversettelser for tekstdomenet acf ble utløst for tidlig. Dette er vanligvis en inikasjon på at noe kode i utvidelsen eller temaet kjører for tidlig. Oversettelser bør lastes inn med knaggen init eller senere. Se Feilsøking i WordPress for mer informasjon. (Denne meldingen ble lagt i versjon 6.7.0.) in /nas/content/live/klimapartprod/wp-includes/functions.php on line 6121
Nasjonal strategisamling 2025 - Klimapartnere:

Nasjonal strategisamling 2025


Klimapartnere har akkurat gjennomført vår årlige, nasjonale strategisamling, og i år var alle landets regioner samlet i Trondheim, med Klimapartnere Trøndelag som vertskap, tett oppunder åpning av VM på ski.

Vi hadde et tett, men spennende program, med tema veien videre, verktøy og erfaringsutveksling. Vi jobbet med hvordan leder vi an i det grønne skiftet, gjennomførte en SWOT-analyse og satte nasjonale mål og ambisjoner. 

Målsettingene danner grunnlaget for den nasjonale strategien – og vi er enige om at vi skat fortsette å vokse, være relevante og fortsette det gode samarbeidet – på tvers av regioner og bransjer. Vi skal fortsatt være en koblingsboks mellom offentlig virksomhet, akademia, interesseorganisasjoner og næringsliv. En annen viktig oppgave er å legge til rette for god klimaledelse og kommunikasjon.

Vi kommer til å fortsette med å invitere til arrangement, både fysiske og digitale, gjennomføre toppledersamlinger og fagdager.

På årets strategisamling fikk vi en energiboost og ble inspirert av Ronny Thomas Jenssen i Deloitte, med innlegget «Strategi og ledelse i grønn omstilling», og han bidro til faglig påfyll både innen strategi, megatrender og ledelse. 

Vi avsluttet klokere og tettere sammensveiset enn da vi kom – og vi er enige om at denne gjengen får to pluss to til å bli minst fem…

Klimapartnere er nå i hele Norge. Ta kontakt med ditt lokale kontor dersom du har spørsmål eller ønsker å bli partner.

Kart over klimapartner-regioner